Kategorie

Information

Nejprodávanější produkty

Obchodní a dodací podmínky

DODACÍ PODMÍNKY: veškerý filatelistický materiál Vám zašlu dle objednávky v nejbližším možném termínu a to poštou, platba předem Česká republika
účet 2800502569 banka Fio 2010
nebo
dobírku Českou poštou,
nebo
Slovensko a zbytek světa
Euro účet 
FIO
IBAN: CZ9020100000002701248067

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
nebo
pro ostatní státy mimo České republiky též
PayPal https://www.paypal.com,

Po domluvě, možnost osobní prohlídky aj převzetí objednaného zboží- známek

První neděli v kalendářním měsíci na výměnné schůzce od 8,00 – 10,00 hod. MKD Lidový dům MÚ Nová Paka

nebo

Druhou neděli v kalendářním měsíci na BURZE od 8,00- 10,00hod. ve Vrchlabí J.A.Komenského č.p.586 v GYMNÁZIU

nebo domluvou

info@filatelie-marvan.cz  604 899 849 , 739 713 023

---------------------------------------------------

Vážení návštěvníci, zákazníci,

v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR jsme Vás byli nuceni odstranit z databáze adresátů, kterým zasíláme informační emaily. Pokud si od nás přejete i nadále dostávat informace o slevové nabídky a novinky z mích stránek, klikněte prosím na odkaz níže, čímž nám udělíte nový souhlas k zasílání těchto emailů.

Registrovaní zákazníci si mohou zasílání emailů i ostatní údaje, které u nich uchováváme, zkontrolovat ve svém profilu. Po udělení nového souhlasu můžete znovu zrušit zasílání také kliknutím na odkaz na konci každé námi zasílané informační zprávy.

Povolit zasílání: prosím e-mailem na filatelie@filatelie-marvan.cz

S přáním krásného dne
Marvan
--------------------------------------------------


Z důvodů specifikace zboží, některé není nové, je použité, máte možnost vrácení některých druhů zboží a to do čtrnácti dnů po dodání v neporušeném původním obalu /obal je průhledný/daného zboží . Zboží s možností vrácení je označeno v mojí nabídce touto značkou ©, jedná se o specifické zboží a tímto souhlasíte s danými podmínkami případné reklamace- vrácení. Obchodní transakce je ukončena po třiceti dnech od mého odeslání a to potvrzena e-mailem ode mne a případnou, žádnou, reklamací od zákazníka.
Účtuji pouze platné poštovné pro doporučenou - dobírkovou, popřípadě cennou zásilku NEÚČTUJI žádné balné, žádné manipulační poplatky, ceny jsou konečné. Případné přeplacení poštovného zákazníkem, přeplatek vracím zákazníkovy na jeho účet.
Ochrana osobních dat zákazníků: Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení popř. IČO, DIČ atd.), která jsou součástí objednávky nebo mi byla sdělena během registrace nového zákazníka jsou považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Žádné údaje o zákaznících zásadně nesděluji třetím osobám, kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, pošta či speditér a pod.) a to pouze v nutném rozsahu.
kontakt: tel. 604899849, 739713023 e-mail: filatelie@filatelie-marvan.cz

Veškerý sběratelský materiál který nabízím zde na www.filatelie-marvan.cz je pouze a jen sběratelského zájmu,
z přebytků mého sběratelského zájmu.
    Marvan

děkuji za Vaše případné ohodnocení na :

http://filatelie-marvan.cz/index.php?controller=contact

filatelie-marvan