Kategorie

Information

Nejprodávanější produkty

Obchodní a dodací podmínky

DODACÍ PODMÍNKY: veškerý filatelistický materiál Vám zašlu dle objednávky v nejbližším možném termínu a to poštou, platba předem Česká republika
účet 2800502569 banka Fio 2010
nebo
dobírku Českou poštou,
nebo
Slovensko a zbytek světa
Euro účet 
2701248067 banka Fio 2010
IBAN: CZ9020100000002701248067

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
nebo
pro ostatní státy mimo České republiky též
PayPal https://www.paypal.com,


po domluvě osobní odběr na dvou místech Hradec Králové, Vrchlabí- burza.
Z důvodů specifikace zboží, některé není nové, použité, máte možnost vrácení některých druhů zboží a to do čtrnácti dnů po dodání v neporušeném původním obalu /obal je průhledný/daného zboží . Zboží s možností vrácení je označeno v mojí nabídce touto značkou ©, jedná se o specifické zboží a tímto souhlasíte s danými podmínkami případné reklamace- vrácení. Obchodní transakce je ukončena po čtrnácti dnech od mého odeslání a potvrzena e-mailem ode mne a, případnou, žádnou reklamací od zákazníka.
Účtuji pouze platné poštovné pro doporučenou - dobírkovou, popřípadě cennou zásilku NEÚČTUJI žádné balné, žádné manipulační poplatky, ceny jsou konečné .Ochrana osobních dat zákazníků: Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení popř. IČO, DIČ atd.), která jsou součástí objednávky nebo mi byla sdělena během registrace nového zákazníka jsou považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Žádné údaje o zákaznících zásadně nesděluji třetím osobám, kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, pošta či speditér a pod.) a to pouze v nutném rozsahu.
kontakt: tel. 604899849, 739713023 e-mail: filatelie@filatelie-marvan.cz

Veškerý sběratelský materiál který nabízím zde na www.filatelie-marvan.cz je pouze a jen sběratelského zájmu.
    Marvan

děkuji za Vaše případné ohodnocení na :

http://filatelie-marvan.cz/index.php?controller=contact

filatelie-marvan